Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo nario Justino Urbanavičiaus pranešimas: „Pokytis prasideda nuo kiekvieno iš mūsų pasirinkimo: jaunimas renkasi tausoti aplinką“

2022 m. balandžio 14 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Seimo nario Justino Urbanavičiaus iniciatyva Seime buvo atidaryta paroda. Kauno rajono jaunuomenė nustebino išradingais pasiūlymais, kaip tausoti aplinką: antram gyvenimui jie prikėlė buityje nenaudojamus daiktus ir suteikė jiems naują paskirtį. Paskatinti jaunimą puoselėti tvarumo idėjas – toks buvo Seimo nario J. Urbanavičiaus tikslas, kai Pakaunės moksleivius pakvietė dalyvauti fotografijų konkurse „Tvariu būti verta“.

„Išties yra kuo pasidžiaugti: pasirodo, kad į kasdienį vartojimą galima pažiūrėti labai kūrybiškai. O juk atsakingas vartojimas, tvarumas – svarbi mūsų socialinio gyvenimo dalis. Pokyčiai čia prasideda nuo kiekvieno iš mūsų pasirinkimo. Šiuo konkursu siekiau paskatinti jaunuomenę rinktis atsakingai ir būti pavyzdžiu kitiems“, – kalba J. Urbanavičius.

Seimo nario asmeninio archyvo nuotrauka

 

Atrinkti geriausius darbus nebuvo lengva. Bet labiausiai komisiją įtikino iš panaudotų flomasterių šiaudelių pagamintas ir lietuvišką šiaudinį primenantis sodas; iš butelio, plastikinių šaukštų ir šiaudelio sukurta gėlė ir iš plastiko butelių detalių suklijuotas puikus šviestuvas. Papildomas prizas įsteigtas už ukrainietiškais motyvais puoštą pilį iš taros nuo pieno, jogurto.

Konkurse dalyvavo Kauno rajono 3–4 klasių moksleiviai, jie pateikė daugiau nei pusšimtį puikių darbų. Geriausieji yra eksponuojami Seimo lankytojų centro galerijoje. Juos galima pamatyti iki 2022 m. balandžio 18 d.

 

Konkurso „Tvariu būti verta“ nugalėtojai: 

I vieta: Jonas Savickas, „Flomasterių sodas“. 

II vieta: Emilija Lipševičiūtė, „Gėlytė“.

III vieta: Liepa Aleknaitė, „Žydroji planeta“.

Papildomas prizas Kristupui Kakaškai už ukrainietišką „Pilį“.

 

Daugiau informacijos:

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos viešieji ryšiai

Tel. (8 5) 239 6362

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2022-04-14 11:46
   Monika Kutkaitytė