Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo nario Lino Jonausko pranešimas: „Seimas ima svarstyti siūlymą iki 18 metų asmenims suteikti nemokamą teisę mėgėjiškai žvejoti“

2022 m. balandžio 15 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Seimas po pateikimo pritarė Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos Seime nario Lino Jonausko įregistruotoms Mėgėjų žvejybos įstatymo pataisoms, kuriomis parlamentaras siūlo išplėsti nemokamos mėgėjų žvejybos teisę ir suteikti galimybę ja naudotis asmenims iki 18 metų.

Pasak L. Jonausko, mėgėjiškos žvejybos, kaip sveikatai palankios laisvalaikio leidimo formos, populiarinimas tarp nepilnamečių galėtų turėti itin teigiamą efektą.

„16–17 metų paaugliai dažniausiai dar yra išlaikomi tėvų, neturi savo pajamų, daug laiko leidžia su draugais arba namuose prie kompiuterių. Pastebima, kad nusikalstamumas tarp tokio amžiaus nepilnamečių yra didžiausias. Daugelis psichologų pabrėžia, kad viena iš nusikalstamo paauglių elgesio priežasčių – užimtumo stoka, kuri ypač ryški mažesniuose miestuose, kaimiškose vietovėse. Ne visi tėvai turi galimybę nupirkti vaikams žvejybos bilietą, todėl, manau, kad nemokama galimybė mėgėjiškai žvejoti iki pat pilnametystės turėtų teigiamą poveikį paauglių sveikai gyvensenai, kokybiškam užimtumui, prisidėtų prie nepilnamečių nusikalstamumo mažinimo“, – sako parlamentaras.  

Pagal šiuo metu galiojančius įstatymus nemokamai žvejoti šiandien turi teisę asmenys iki 16 metų.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Linas Jonauskas

El. p. [email protected]

Mob. 8 636 60 009

 

   Naujausi pakeitimai - 2022-04-19 15:49
   Nerijus Vėta