Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo nario Romualdo Vaitkaus pranešimas: „Tauragės žalioji misija – modelis visai savivaldai“

2022 m. birželio 16 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Ketvirtadienį metiniame pranešime Lietuvos Prezidentui Gitanui Nausėdai pabrėžus savivaldos svarbą siekiant aplinkosaugos ir klimato valdymo tikslų, Seimo liberalas, tauragiškis, Aplinkos apsaugos komiteto narys Romualdas Vaitkus atkreipia dėmesį, kad iš Tauragės savivaldybės pavyzdį gali imti visa Lietuva.

R. Vaitkaus pastebėjimu, konkretus miestas tarp Prezidento G. Nausėdos metinių pranešimų paminėtas pirmą kartą. „Nors nacionaliniu lygiu vis dar neišsprendžiame visų transporto taršos problemų, vis dėlto Tauragė yra puikus modelis, kaip tai daroma savivaldoje – kaip įmanoma efektyviai plėtoti ekologišką transportą ir darnią plėtrą naudojant atsinaujinančius energijos išteklius“, – pabrėžia Liberalų sąjūdžio frakcijos narys.

Tauragės savivaldybę Prezidentas išskyrė skaitydamas metinį pranešimą. „Lietuvos savivalda gali atlikti reikšmingą vaidmenį, stiprinant aplinkosaugą bei kovojant su klimato kaita. Kartais pakanka jai tiesiog netrukdyti. Neseniai Vilnius ir Tauragė parodė sveikintiną ambiciją, prisijungę prie 100 ES miestų, siekiančių klimatui neutraliais tapti dar iki 2030 metų“, – sakė G. Nausėda.

2021 m. kovą dabartinė Vyriausybė įvardijo tris pagrindinius šios kadencijos prioritetus: tai žaliasis kursas, skaitmenizacija, švietimas.

Viena europinio žaliojo kurso misijų yra 100 miestų paversti klimatui neutraliais iki 2030 metų. Vilnių ir Tauragę į šį šimtuką atrinko Europos Komisija.

 

Daugiau informacijos:

Romualdas Vaitkus

Liberalų sąjūdžio frakcijos narys

Aplinkos apsaugos komiteto narys

Tel. (8 5) 239 6357

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2022-06-16 15:40
   Monika Kutkaitytė