Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Kultūros komiteto pirmininko Vytauto Juozapaičio pranešimas: parlamentaras susitiko su svečiais iš Pietų Moravijos

2022 m. liepos 4 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Vytautas Juozapaitis liepos 4 dieną susitiko su Pietų Moravijos (Čekijos Respublika) regiono hetmono (vadovo) pavaduotoju Janu Zamečniku (Jan Zámečník) ir užsienio ryšių koordinatoriumi Pavolu Foltinu (Pavol Foltin).

Su Komiteto pirmininku aptarti akademinio, kultūrinio bendradarbiavimo, ypač Lietuvos ir Pietų Moravijos menininkų ir meno kolektyvų bendradarbiavimo, klausimai. Svečiai ketina susipažinti su Kauno miesto patirtimi, įgyvendinant Europos kultūros sostinės programą, kadangi Pietų Moravijos sostinė Brno siekia tapti Europos kultūros sostine 2028 metais.

Svečius ir juos lydėjusius Čekijos Respublikos ambasadorių Lietuvos Respublikoje Vitą Korseltą (Vít Korselt) ir misijos vadovo pavaduotoją Tomašą Vostry (Tomáš Vostrý) taip pat domina galimybės užmegzti dar glaudesnius ryšius tarp Pietų Moravijos ir Lietuvos verslininkų, aukštųjų ir bendrojo ugdymo mokyklų. 

 

Daugiau informacijos:

Seimo nario Vytauto Juozapaičio patarėjas

Kęstutis Kaminskas

Tel. (8 5)  239 6511, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2022-07-04 13:31
   Monika Kutkaitytė