Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo nario Audroniaus Ažubalio pranešimas: „NATO Parlamentinė Asamblėja pritarė Seimo delegacijos NATO PA pirmininko Audroniaus Ažubalio teiktai Ukrainos vicepremjerės Olgos Stefanišinos kandidatūrai skirti apdovanojimą „Moterys už taiką ir saugumą“

2022 m. rugsėjo 21 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Praėjusiais metais NATO Parlamentinės Asamblėjos (NATO PA) Nuolatinio komiteto sprendimu buvo įsteigtas Asamblėjos apdovanojimas „Moterys už taiką ir saugumą“, skirtas pagerbti moterims, dalyvaujančioms ar prisidedančioms prie taikos ir saugumo, taip pat valstybių ir visuomenių atkūrimo po konflikto iniciatyvų. Seimo delegacijos NATO PA vadovas apdovanojimui nominavo Ukrainos europinės ir euroatlantinės integracijos Ministro Pirmininko pavaduotoją, Vyriausybės Europos ir euroatlantinės integracijos koordinavimo biuro generalinę direktorę Olgą Stefanišiną.

Šiandien paaiškėjo, kad Olga Stefanišina už „jos nenuilstamas pastangas, remiant Ukrainos europinę ir euroatlantinę integraciją, jos nepaprastą drąsą telkiant tarptautinę bendruomenę dėl paramos Ukrainai neišprovokuotame, nepagrįstame ir žiauriame kare prieš Rusiją, jos nuoseklų ir ypatingai vertinamą bendradarbiavimą su NATO PA, taip pat jos vaidmenį formuojant ir skatinant lyčių lygybės politiką Ukrainoje“ tapo nominacijos „Moterys už taiką ir saugumą“ laureate.

 „Ukrainos vicepremjerė Olga Stefanišina įkūnija ukrainiečių moterų, šiandien gyvenančių žiauraus Rusijos pradėto karo prieš jų Tėvynę sąlygomis, geriausias savybes – meilę, drąsą ir pasiaukojimą. Didžiuojuosi, kad tai savo sprendimu patvirtino ir mano kolegos iš NATO Parlamentinės Asamblėjos“, – teigia Lietuvos Respublikos Seimo narys Audronius Ažubalis.

Seimo kanceliarijos archyvo nuotrauka

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys padėjėjas Lukas Kriščiūnas

Tel. (8 5) 239 6321

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2022-09-22 10:21
   Monika Kutkaitytė