Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Pirmininkė sveikina Suomiją Nepriklausomybės dienos proga

2022 m. gruodžio 6 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu pasveikino Suomijos Eduskuntą ir jos Pirmininką Matį Vanhaneną (Matti Vanhanen) nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga. Sveikindama Seimo Pirmininkė pažymėjo, kad prieš 105 metus paskelbta nepriklausomybė buvo drąsus išsivadavimo iš carinės Rusijos žingsnis, įgyvendinęs šimtmečius trukusį Suomijos siekį.

„Prabėgus daugiau nei šimtui metų Europa susiduria su panašiais iššūkiais – grėsmę keliančia kaimynyste ir brutalia agresija. Tikiu, kad priimtas istorinis sprendimas siekti Suomijos narystės NATO kurs dar glaudesnį bendradarbiavimą įvairiose srityse, užtikrins regiono saugumą ir klestinčią Jūsų šalies ateitį“, – rašė V. Čmilytė-Nielsen.

Seimo kanceliarijos archyvo nuotrauka

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. tel. 8 698 42071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

 

   Naujausi pakeitimai - 2022-12-23 13:37
   Monika Kutkaitytė