Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Tarpparlamentinių ryšių su Čekijos Respublika ir Slovakijos Respublika grupės pirmininkas prof. Vytautas Juozapaitis ir Slovakijos ambasadorius Ladislavas Babčanas atidarė parodą

2023 m. sausio 12 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Seimo Kultūros komiteto pirmininkas, Tarpparlamentinių ryšių su Čekijos Respublika ir Slovakijos Respublika grupės pirmininkas prof. Vytautas Juozapaitis drauge su Slovakijos Respublikos ambasadoriumi Lietuvai Ladislavu Babčanu (Ladislav Babčan) sausio 11 dieną Seimo lankytojų centre atidarė parodą „Misija – Slovakija 30“, skirtą Slovakijos įkūrimo ir Lietuvos ir Slovakijos diplomatinių santykių užmezgimo 30-mečiui paminėti.

Renginyje dalyvavo Seimo nariai, užsienio šalių ambasadoriai, valstybės institucijų atstovai, mokslininkai.

Seimo Kultūros komiteto pirmininkas džiaugėsi įspūdingais nepriklausomos Slovakijos laimėjimais ekonomikos, kultūros srityse, tvirta moraline pozicija remiant Ukrainos kovą su agresore Rusija. „Esame toje pačioje erdvėje, netoli viena nuo kitos, todėl matome ne tik iš parodos stendų, kad Slovakijos pasirinktas kelias yra ir teisingas, ir vertybinis, ir naudingas ekonomiškai“, – parodos atidarymo renginyje kalbėjo prof. V. Juozapaitis.

Seimo kanceliarijos nuotraukos (aut. Džoja Gunda Barysaitė)

 

Daugiau informacijos:

Seimo nario Vytauto Juozapaičio patarėjas

Kęstutis Kaminskas

Tel. (8 5)  239 6511, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2023-01-12 13:03
   Monika Kutkaitytė