Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo nario M. Skritulsko pranešimas: Seimas priėmė pataisas, lemsiančias efektyvesnę Šventosios jūrų uosto plėtrą

2023 m. balandžio 27 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

Seimo kanceliarijos archyvo nuotrauka

 

Šiandien Seimas priėmė Šventosios jūrų uosto įstatymo pataisas, inicijuotas Seimo nario Mindaugo Skritulsko, kuriomis siūloma nuo 2024 m. Šventosios jūrų uosto žemę, jo infrastruktūrą ir akvatoriją leisti patikėjimo teise valdyti Palangos miesto savivaldybės tarybos sprendimu įsteigtai įmonei – uosto direkcijai. Pažymėtina, kad atitinkamai ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją, žemę, uosto infrastruktūros objektus ir kitą priskirtą ar sukurtą turtą valdo, naudoja bei juo disponuoja turto patikėjimo teisėmis Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija.

Šventosios jūrų uosto direkcijos savininko teises ir pareigas įgyvendintų Palangos miesto savivaldybės vykdomoji institucija. Pagal naujas nuostatas, uosto naudotojai ir uosto žemės naudotojai dėl veiklos uoste ar uosto žemės nuomos turėtų sudaryti sutartis su šia įmone, o ne su Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriumi, kaip yra šiuo metu. Be to, jie uosto teritorijoje galėtų vykdyti tik tokią veiklą, kuri atitinka uosto paskirtį.

Savivaldybės įmonė uosto žemę galėtų išnuomoti tik konkurso tvarka, o šios tvarkos aprašą, Palangos miesto savivaldybės tarybos teikimu, turėtų patvirtinti Vyriausybė.

Kaip pažymi M. Skritulskas, siūlomas Šventosios jūrų uosto žemės, akvatorijos ir infrastruktūros valdymas turėtų teigiamą įtaką jo administravimui, efektyvesnei uosto plėtrai.

 

Kontaktams:

Seimo narys Mindaugas Skritulskas

Mob. 8 683 23 341

El. p. [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-04-27 14:29
   Jolanta Anskaitienė