Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo nario Lino Jonausko pranešimas: „Galimų Ventos upės teršėjų ciniškumas stebina: įrengė užkardas, kad niekas nematytų taršos“

2023 m. gegužės 23 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo narys Linas Jonauskas kreipėsi į institucijas dėl galimai pasikartojančių ir naujų Ventos upėje vykdomų pažeidimų.

Pasak L. Jonausko, mažeikiškiai vėl fiksuoja galimai nevalytas nuotekas, tekančias iš Mažeikių miesto valymo įrenginių į Ventos upę.

„Jau nebesuskaičiuoju kelintą kartą kreipiuosi į institucijas dėl Ventos upės taršos nuotekomis. Aplinkos apsaugos departamentas už aplinkos teršimą įmonės atsakingam asmeniui jau yra skyręs baudą, o už laikotarpį, kurio metu buvo viršijamos į aplinką išleidžiamų teršalų leistinos ribinės vertės, UAB „Mažeikių vandenys“ paskirta mokėti padidintą taršos mokestį. Tačiau situacija nesikeičia. Atrodo, kad ji tik blogėja“, – teigia L. Jonauskas.

Pasak Seimo nario, mažeikiškiai taip pat piktinasi, kad galimai UAB „Mažeikių vandenys“ prie įvažiavimo į kelią link Ventos upės pastatė užkardą ir ženklus.

„Kelyje, kuris veda prie Ventos upės, prie nuotekų išleistuvo atsirado užkardas ir ženklas, kuris draudžia šioje vietoje vaikščioti. Jei tai įrengė UAB „Mažeikių vandenys“, nenorėdama, kad Ventos upės teršimą nuotekomis fiksuotų gyventojai, tai yra ne tik ciniška, bet ir nusikalstama. Jokių tvorų ar užkardų išvis negali būti prie valstybinių vandens telkinių. Gyventojai yra laisvi vaikščioti ten, kur nori, ir fiksuoti pažeidimus, jei įmonė daro žalą gamtai“, – sako L. Jonauskas.

Seimo narys mano, kad už besikartojančią taršą nuotekomis į valstybinius vandens telkinius reikėtų griežtesnių sankcijų.

Seimo nario asmeninio archyvo nuotraukos

 

Nuotraukos ir vaizdo įrašas su užfiksuota galima tarša ir užkardais prie Ventos upės – čia: https://wetransfer.com/downloads/dd37554a7119232a9e6bdeacfd70eec020230523045429/e70f66?utm_campaign=TRN_TDL_05&utm_source=sendgrid&utm_medium=email&trk=TRN_TDL_05&fbclid=IwAR1yxzGE5UjyCEXJ_Ej8eS-t_Z-J3Fn7hsO6H16T5lt6uLDzqtcYB6ex6vk

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Linas Jonauskas

El. p. [email protected]

Mob. 8 636 60 009

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-05-23 11:31
   Monika Kutkaitytė