Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Pirmininkė reiškia užuojautą dėl muzikologės Zitos Kelmickaitės mirties

2023 m. gegužės 27 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu reiškia nuoširdžią užuojautą dėl etnomuzikologės, televizijos ir radijo laidų vedėjos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentės Zitos Kelmickaitės mirties.

„Ši išskirtinai talentinga, ryški, spalvinga asmenybė, atrodo, priklausė visai Lietuvai – kad ir kuo užsiėmė, darė tai iš širdies ir dėl kitų, nes jai buvo svarbus žmogus ir jo esmė. Ji mokėjo rankioti, kaip pasakytų Vaižgantas, deimančiukus ir priversti juos spindėti kasdienybėje.

Artimiesiems, kolegoms, žiūrovams, klausytojams, studentams ir visiems ją pažinojusiems trūks jos nepaprastos energijos, optimizmo, kandaus žodžio ir šilumos. Nuoširdžiai visus užjaučiu“, – sako V. Čmilytė-Nielsen.

Z. Kelmickaitė buvo apdovanota Gedimino ordino Riterio kryžiumi (2000), ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžiumi (2018).

 

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2023-05-27 13:48
   Monika Kutkaitytė