Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo LSDP frakcijos seniūnės O. Leiputės pranešimas: „Seime – mokslinio tyrimo apie lyčių (ne)lygybę Lietuvoje pristatymas“

2023 m. birželio 2 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Antradienį, birželio 6 d., Seime bus pristatytas Vilniaus universiteto Kauno fakulteto mokslininkių atliktas tyrimas „Lietuvos modernios visuomenės (ne)modernėjimas: vertybių kaita lyčių lygybės aspektu (1988–2022)“.

Seimo laikinosios Moterų grupės vicepirmininkė socialdemokratė Orinta Leiputė ir Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto mokslininkės prof. dr. Virginija Jurėnienė bei doc. dr. Giedrė Purvaneckienė kels klausimą, ar Lietuvos visuomenė modernėjo lyčių lygybės aspektu 1988–2022 m. laikotarpiu, kokie išoriniai ir vidiniai veiksniai čia turėjo įtakos, įvertins moterų (ne)dalyvavimą politikoje ir moterų visuomeninių organizacijų vaidmenį.

Pranešėjos aptars, kokias vertybes lyčių lygybės aspektu išpažįstame šiandien ir kaip šios vertybės susijusios su visuomenės socialinio ekonominio išsivystymo lygiu.

 

Kada: birželio 6 d., antradienį, 13 val.

Kur: Seimo Spaudos konferencijų salė, II r. 2 a.

Tiesioginė spaudos konferencijos transliacija bus pasiekiama čia.

 

Daugiau:

Orinta Leiputė, Seimo LSDP frakcijos seniūnė

Mob. 8 656 10911

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-06-02 13:07
   Rimas Rudaitis