Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Vytautas Juozapaitis vyksta į Ukrainą: dalyvaus Konstitucijos dienos minėjimo renginiuose, susitikimuose

2023 m. birželio 29 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Vytautas Juozapaitis vyksta darbo vizito į Ukrainą. Parlamentaras dalyvaus Konstitucijos dienos minėjimo renginiuose, susitiks su Ukrainos Aukščiausiosios Rados ir kitų institucijų atstovais Kyjive ir Bučoje (Ukraina).

Bučoje įvyks koncertas, skirtas Bučos tragedijos aukoms atminti ir pagerbti išgyvenusiuosius Rusijos okupaciją.

„Šalia karinės ir humanitarinės paramos broliams ukrainiečiams, mums būtina palaikyti ir puoselėti kultūrinius saitus, liudijančius tiek mūsų tautų ir valstybių bendrą istoriją, tiek vienijančius bendrai gynybinei kovai nuo rusofašistų nešamo mirtino juodojo maro. Todėl didžiuojuosi ir džiaugiuosi, kad, vykdydamas parlamentinės ir kultūrinės diplomatijos misiją, turėsiu išskirtinę galimybę ir garbės ne tik atstovauti Seimui politiniu lygmeniu, bet ir drauge su ukrainiečių menininkais muzikos kalba prisidėti prie koncerto, skirto Bučos tragedijos ir visų Ukrainos žmonių aukoms atminti“, – Seimo kanceliarijos Spaudos biurui sako Seimo Kultūros komiteto pirmininkas V. Juozapaitis.

Seimo valdyba parlamentarą komandiravo birželio 29 – liepos 3 dienomis.

 

Ukrainos Konstitucijos diena minima birželio 28 d. Pagrindinis šalies įstatymas Ukrainoje buvo priimtas 1996 m.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja

Monika Kutkaitytė

Tel. (8 5) 239 6666, el. p. [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-06-29 10:53
   Monika Kutkaitytė