Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Pirmininkė V. Čmilytė-Nielsen ir Kultūros komiteto pirmininkas prof. V. Juozapaitis sveikina Lietuvos muziejininką, dailėtyrininką R. Budrį ypatingo jubiliejaus proga

2023 m. liepos 26 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

 

Žymiausias Lietuvos muziejininkas, dailėtyrininkas Romualdas Budrys liepos 26 dieną mini 90-ąsias gimimo metines. Su šiuo garbingu jubiliejumi jį sveikina Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir Kultūros komiteto pirmininkas prof. Vytautas Juozapaitis. „Jūs tarnaujate Lietuvai ir menui. Kaip talentingas vadovas ir subtili asmenybė atlikote ne vieną kultūros žygdarbį. Jūsų rūpesčiu ir pastangomis į Lietuvą grąžintos unikalios lituanistinės meno kolekcijos, išplėstos muziejų ekspozicijų erdvės, kuriamas muziejų, kuriuose sukauptos iškiliausios pasaulio meno vertybės, tinklas. Savo autoritetu išugdėte ne vieną muziejininkų kartą, o darbštumas, kūrybingumas, atkaklumas siekti tikslo kelia susižavėjimą ir pagarbą. Linkime Jums stiprios sveikatos ir kuo geriausios kloties!“ – sakoma jubiliejiniame sveikinime.

 

Daugiau informacijos:

Seimo nario Vytauto Juozapaičio patarėjas

Kęstutis Kaminskas

El. p. [email protected], mob. 8 612 52 633

   Naujausi pakeitimai - 2023-07-26 10:53
   Eglė Saulė Trembo