Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ frakcijos nario S. Skvernelio pranešimas: būtina išsiaiškinti, ar krašto apsaugos ministro atskleista įslaptinta informacija nebuvo Lietuvai patikėta NATO sąjungininkų

2023 m. rugpjūčio 3 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ frakcijos Seime narys Saulius Skvernelis, reaguodamas į krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko paviešintą informaciją, kad artimiausiu metu bus pasirašytas ketinimų protokolas su Vokietijos gamintojais dėl „Leopard“ tankų įsigijimo, trečiadienį kreipėsi į Paslapčių apsaugos koordinavimo komisiją.

S. Skvernelis prašo Paslapčių apsaugos koordinavimo komisijos pagal kompetenciją įvertinti, ar A. Anušausko paviešintoje informacijoje apie vokiškų tankų pirkimą, jų savybes, šių savybių palyginimą su kitų gamintojų tankų savybėmis nėra įslaptintos informacijos, Lietuvai perduotos iš NATO narių ar kitų užsienio valstybių, ir ar šios informacijos saugumas Krašto apsaugos ministerijoje buvo ir yra tinkamai užtikrintas.

„Krašto apsaugos ministro paviešinta informacija apie planuojamus ginkluotės pirkimus iš NATO narės, vienoje šalyje gaminamos ginkluotės palyginimą su kitų NATO narių gamintojų teikiama ginkluote ar ketinimų protokolus gali turėti tolimesnių pasekmių santykiams su sąjungininkais, jų pasitikėjimui ir netgi dalijimuisi įslaptinta informacija tarp NATO narių, todėl būtina išsiaiškinti, ar ministro atskleista įslaptinta informacija nebuvo Lietuvai patikėta NATO sąjungininkų“, – teigia Seimo narys, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis.

 

 

Daugiau informacijos:

Inga Barišauskė

LR Seimo nario Sauliaus Skvernelio patarėja

Tel.: (8 5)  239 6988

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2023-08-03 11:34
   Valdas Sinkevičius