Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Kultūros komiteto pirmininkas V. Juozapaitis su naujuoju Slovakijos ambasadoriumi aptarė bendradarbiavimo galimybes ir pagalbą Ukrainai

2023 m. rugsėjo 19 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotrauka

 

Rugsėjo 18 d. Seimo Kultūros komiteto pirmininkas prof. Vytautas Juozapaitis Seime  susitiko su naujuoju Slovakijos Respublikos ambasadoriumi Lietuvos Respublikai Branislavu Pavlovičiumi.

Susitikime aptartos ne tik dviejų šalių kultūrinio bendradarbiavimo galimybės, bet ir tarpparlamentinių ryšių su Slovakijos Respublikos Nacionalinė Rada (parlamentu) perspektyvos po netrukus įvyksiančių rinkimų. Pagrindinė įvykusio pokalbio tema pagalba – Ukrainai, kovojančiai visos civilizuotos Europos gynybinį karą.

 

Nuotraukos aut. K. Kaminskas

 

„Šis karas neišvengiamai privalo baigtis Ukrainos ir viso laisvojo demokratinio pasaulio pergale prieš profašistinius rusų okupantus, vykdančius propagandinį karą ir Slovakijoje,“ – kalbėjo Kultūros komiteto pirmininkas ir ambasadorius.

V. Juozapaitis palinkėjo Slovakijos ambasadoriui kuo geriausios sėkmės atstovaujant Slovakijos Respublikai ir išreiškė viltį, kad Slovakijos parlamento rinkimai tik sustiprins Slovakijos valdžios ryžtą ir pastangas remti kaimynę Ukrainą ne tik humanitarinėmis priemonėmis.

 

Daugiau informacijos:

Seimo nario Vytauto Juozapaičio patarėjas

Kęstutis Kaminskas

El. p. [email protected], tel. (8 5)  239 6511

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-09-19 08:28
   Jolanta Anskaitienė