Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo narė D. Šakalienė vyks į XV Prancūzijos ir Baltijos šalių užsienio politikos ir saugumo seminarą

2023 m. rugsėjo 21 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

Seimo kanceliarijos archyvo nuotrauka

 

Seimo narė Dovilė Šakalienė pirmadienį, rugsėjo 25 dieną, išvyks į Taliną dalyvauti XV Prancūzijos ir Baltijos šalių užsienio politikos ir saugumo seminare. Prancūzijos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos Užsienio reikalų ir Gynybos ministerijų organizuojame renginyje D. Šakalienė atstovaus Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui.

Seminare bus aptariami paramos Ukrainai, iššūkių Europos saugumo architektūrai ir pasirengimo gynybai klausimai.

„Prancūzija turi didžiulę įtaką Europos Sąjungoje ir NATO, vieną geriausiai Europoje pasiruošusių kariuomenių. Deja, mūsų balsas ne visada buvo girdimas Paryžiuje, galbūt ir mes patys ne visada su pasitikėjimu žvelgėme į Prancūzijos iniciatyvas ir jos interesus. Ir nors nuo karo pradžios visa tai pasikeitė, tokio pobūdžio susitikimų formatai su Prancūzija yra labai svarbūs. Abipusis susikalbėjimas yra būtina Europos saugumo stiprinimo sąlyga,“ – sako Seimo Nacionalinio Saugumo ir gynybos komiteto narė D. Šakalienė.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narės Dovilės Šakalienės patarėjas Ruslanas Baranovas

Mob. 8 662 16 326

El. p.  [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-09-21 13:25
   Jolanta Anskaitienė