Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

A. Ažubalis vyks į Baltijos ir Lenkijos valstybių parlamentų Europos reikalų komitetų pirmininkų susitikimą

2023 m. lapkričio 10 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

 

Seimo Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Audronius Ažubalis išvyksta į Taliną, kur lapkričio 12−13 dienomis dalyvaus Lietuvos, Estijos, Latvijos ir Lenkijos parlamentų Europos reikalų komitetų pirmininkų susitikime.

Susitikimo metu planuojama aptarti dabartinę ES gynybos pramonės padėtį ir bendradarbiavimą, administracinės naštos mažinimo ES klausimus, taip pat ketinama apsikeisti nuomonėmis rengiantis Europos Sąjungos valstybių narių nacionalinių parlamentų Europos reikalų komitetų konferencijos (COSAC) plenariniam posėdžiui.

„Europos Sąjungoje artėja laikas, kai valstybėms narėms reikės diskutuoti ir apsispręsti, dėl kokių Sąjungos institucinių reformų reikės sutarti, todėl pasikeitimas nuomonėmis šiame susitikime yra svarbus tam, kad pajaustume regiono kaimyninių valstybių nuotaikas šia svarbia tema. Dėl jos nesutarus, tolesnė ES plėtra yra sunkiai įsivaizduojama“, – pažymėjo Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas A. Ažubalis.

COSAC LXX plenarinis posėdis vyks lapkričio 26–28 dienomis Madride.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėjas

Rimas Rudaitis

Tel. (8 5)  239 6132, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2023-11-10 13:14
   Rimas Rudaitis