Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo nario Romualdo Vaitkaus pranešimas: liberalas R. Vaitkus pirmininkaus Baltijos Asamblėjos aplinkosaugos komitetui

2023 m. gruodžio 14 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Romualdas Vaitkus išrinktas Baltijos Asamblėjos Gamtos išteklių ir aplinkosaugos komiteto Lietuvos delegacijos pirmininku. Šis tarpparlamentinis komitetas yra vienas iš šešių, veikiančių Baltijos Asamblėjoje.

„Baltijos šalių pagrindinis aplinkosauginis iššūkis yra gerinti Baltijos jūros ekologinę būklę, o svarbiausias tikslas – siekti visų trijų šalių klimato neutralumo iki 2050-ųjų. Šiuo klausimu ypač reikšminga elektros gamyba iš atsinaujinančių išteklių – pramonei, transportui, namams, nes tai kartu yra ir mūsų regiono energetinio saugumo pagrindas“, – sako komiteto vadovas delegacijoje R. Vaitkus.

Baltijos Asamblėja yra 1991 m. lapkričio 8 d. Taline įkurta Lietuvos, Estijos ir Latvijos parlamentų tarptautinio bendradarbiavimo organizacija. Lapkričio pabaigoje Taline vykusioje 42-ojoje asamblėjos sesijoje Lietuva iš Estijos perėmė pirmininkavimą organizacijai.

Seimo kanceliarijos nuotrauka

 

Daugiau informacijos:

Romualdas Vaitkus

Seimo Aplinkos apsaugos komiteto narys

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos narys

Tel. (8 5) 239 6351

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2023-12-14 12:10
   Monika Kutkaitytė