Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo delegacijos ETPA pirmininkas Emanuelis Zingeris: „Būtina teikti kuo didesnę paramą režimo persekiojamiems opozicijos lyderiams“

2024 m. kovo 7 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

 Kovo 7 dieną vykstančiame Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Nuolatinio komiteto posėdyje be kitų svarstomų problemų Seimo delegacijos Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje pirmininkas Emanuelis Zingeris aptars klausimą dėl priemonių, kurių būtų galima imtis po žiauraus susidorojimo su Aleksejumi Navalnu, tolesnio opozicijos naikinimo ir persekiojimo. Jo teigimu, būtina nuodugniai ištirti, kas įvyko su A. Navalnu, ir suteikti kuo didesnę paramą režimo persekiojamiems opozicijos lyderiams. 

E. Zingerio teigimu, V. Putinas siekia nutildyti opoziciją bet kokia kaina, ir iškilaus Rusijos opozicijos lyderio A. Navalno mirtis tai tik įrodo. „Tiesą sakant, jį nužudė Kremliaus režimo žiaurumas. Tai kelia nerimą ir dėl kylančios grėsmės liberaliosios opozicijos nariui Vladimirui Kara-Murzai, kuris taip pat yra Rusijos kalėjime, neteisėtai nuteistas 25 metų laisvės atėmimo bausme už Rusijos invazijos į Ukrainą kritiką. 

Kartu tai žinia Vakarams, kad V. Putinas nebijo pasekmių. Jis nieko nebijo, nes mato Vakarų silpnumą. Vakarai turi suvokti, kad jų demonstruojamas silpnumas, trypčiojimas, neryžtingumas teikiant paramą Ukrainai tik didina agresoriaus apetitą ir perdėtą V. Putino pasitikėjimą savimi“, – akcentavo E. Zingeris.

Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Nuolatinio komiteto posėdyje toliau bus nuosekliai keliamas klausimas dėl didesnės paramos Ukrainai ir jos žmonėms. „Šio žiauraus karo akivaizdoje neturime teisės pavargti ir turime dar labiau susitelkti dėl didesnės paramos Ukrainai iki pergalės“, – teigė E. Zingeris.

Kovo 7–8 d. Seimo delegacijos Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje pirmininkas E, Zingeris dalyvauja Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Biuro ir Nuolatinio komiteto posėdžiuose Paryžiuje (Prancūzijos Respublika).

 

Daugiau informacijos:

Seimo delegacijos Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje pirmininkas 

Emanuelis Zingeris

Tel. (+370 5) 209 6644

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2024-03-07 16:40
   Monika Kutkaitytė