Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo lankytojų centras

Apie mus

 

Seimo lankytojų centras duris atvėrė 2019 m. rugsėjo 10 d. Lankytojų centras – tai edukacinė erdvė, draugiška šeimoms, vaikams, pavieniams lankytojams, bendruomenėms, mokiniams ir užsienio svečiams. Centras siūlo įvairias veiklas: nemokamas ekskursijas į Seimą ir galimybę gyvai stebėti Seimo posėdžius, istorinių Seimo salių lankymą,  galimybę ekskursijų metu susitikti su Seimo nariais, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarais, parlamento gynėjais, taip pat edukacinius užsiėmimus, kurių metu dalyviai gali susipažinti su Seimo darbo tvarka, diskutuoti, dalyvauti vaidmenų žaidimuose, imituojančiuose Seimo posėdį ar Seimo komitetų darbą.

 

 

Misija – skatinti atvirą Seimo ir visuomenės dialogą.

Tikslas užtikrinti Seimo atvirumą ir pasiekiamumą, skatinti visuomenės įsitraukimą į teisėkūros procesą, aktyvų domėjimąsi Seimo veikla, gerinti supratimą apie Seimą, parlamentarizmo istoriją, ugdyti atsakingą rinkėją.

Vizija inovatyvi erdvė parlamentarizmo idėjų sklaidai ir pilietiškumo ugdymui.

 

 

 

MŪSŲ PATALPOS

Seimo kanceliarijos nuotraukos ( aut. Olga Posaškova, Dž. G. Barysaitė)