Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo delegacija Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinėje Asamblėjoje

Apie Seimo delegacijų veiklą Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Parlamentinėje Asamblėjoje

 

 

Lietuva į Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizaciją įstojo ir tapo ESBO Parlamentinės Asamblėjos (ESBO PA) nare 1991 m. – nuo tada ir formuojamos Seimui atstovaujančios delegacijos.

Kaupiantis patirčiai Lietuvos parlamento delegacijos tapo vis aktyvesnės ir labiau matomos. Ne vienas narys yra buvęs komiteto pranešėju, tačiau iki šiol mūsų atstovų aukščiausios pasiektos pareigos yra viceprezidento pozicija. Į ją 2013 m. vasaros sesijos Stambule metu trejų metų kadencijai buvo išrinkta Vilija Aleknaitė-Abramikienė, tuo metu ėjusi Seimo delegacijos ESBO PA pirmininkės pareigas. 2016 m. V. Aleknaitė-Abramikienė buvo perrinkta antrai viceprezidento kadencijai.

 

Iš kairės: ESBO PA generalinio sekretoriaus Spenserio Oliverio (Spenser Oliver), ESBO PA Prezidento Žuau Suarešo (Joao Soares), ESBO PA Tarptautinio sekretoriato Komunikacijos direktoriaus Klaso Bergmano (Klas Bergman) spaudos konferencija. Seimo kanceliarijos nuotrauka, 2009 m. birželio 29 d.