Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio kalba Valstybės vėliavos pakėlimo ceremonijoje Nepriklausomybės aikštėje

2017 m. sausio 13 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo kanceliarijos (aut. O. Posaškova) nuotr.

 

Gerbiamieji,

šiąnakt čia degė Laisvės aukurai, jų šviesa mus palydėjo į Laisvės gynėjų dieną. Dabar, vidurdienį, iškeldami Trispalvę, simboliškai duodame ištikimybės priesaiką Lietuvai, kaip tai darė Laisvės gynėjai prieš dvidešimt šešerius metus.

1991 metų sausio 13-osios įvykiai suteikia Trispalvei didelę prasmę ir gilų turinį. Dėkoju kovų už Lietuvos laisvę dalyviams, Lietuvos kariams ir savanoriams už tai, kad jie ištikimai gina ir saugo tai, kas mums brangiausia. Šią dieną jūs mums primenate, kaip turi jaustis kiekvienas, mylintis savo šalį, kaip turime ją ginti, vedami vieno tauriausių jausmų – ištikimybės ir meilės Lietuvai.

Prisiminkime, kad valstybė esame kiekvienas iš mūsų, o vėliava – tai ištikimybės ir pagarbos MŪSŲ Lietuvai simbolis. Branginkime ją savo širdyse! 

   Naujausi pakeitimai - 2017-01-13 12:37
   Eglė Saulė Trembo