Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio sveikinimas prasidėjusios Seimo pavasario sesijos proga

2017 m. kovo 10 d. pranešimas žiniasklaidai

 

sveikinu visus su Seimo pavasario darbų sesijos pradžia. Su mūsų naujo politinio sezono, orientuoto į permainas valstybėje, pradžia.

Šiandien pradėsime darbus, kuriais sieksime užtikrinti konkurencingą ekonomikos plėtrą, saugią valstybę ir darnią, atsakingą ir sveiką visuomenę, taip pat sieksime didinti švietimo, kultūros ir mokslo kokybę, viešojo sektoriaus efektyvumą ir skaidrumą.

Džiaugiuosi, kad pavasario sesiją pradedame žinodami, kad Seimo, Prezidentės ir Vyriausybės prioritetai sutampa.

Mūsų visų planai ambicingi, todėl pavasario sesija bus įtempta, reikalaujanti susitelkimo ir atsakomybės, pradedant įgyvendinti pokyčius valstybėje. Deklaracijų neužtenka, būtinas visų realus asmeninis indėlis.

Todėl kviečiu susitelkti darbui ir pateisinti Lietuvos žmonių lūkesčius. Motyvuotai dirbkime mūsų žmonėms, aktyviau dalyvaukime veikloje ir posėdžiuose.

Tvirtai tikiu, kad atėjo laikas ir istorinis momentas, kada galime pasiekti labai daug visi drauge, garbingai atstovaudami Lietuvos žmonėms. Garbingai priimkime ir sunkiausius sprendimus ir apsisprendimus.

Įregistravome pavasario sesijos darbų programą – joje daugiau kaip 420 teisės aktų projektų. Vyriausybė į sesijos darbų programą pasiūlė įrašyti 137, Respublikos Prezidentė – 10, Seimo nariai ir frakcijos – apie 200 įstatymų projektų.

Ši pavasario sesija susijusi su ateities lūkesčiais, o lūkesčiai su „vilties Seimu“. Ne ketverių metų darbų planų, ne tik kilnių minėjimų scenarijų, ne vien įstatymų pataisymų ar taisyklių pagerinimų laukia Lietuvos žmonės.

Laukia ir nori jau daug metų vis tariamų žodžių ir žadamų darbų įgyvendinimo: skurdo, pajamų nelygybės, socialinio pažeidžiamumo ir atskirties įveikimo, darbo vertės, pagarbos tautybei ir kiekvieno, mūsų žemėje gyvenančio kalbai, istorijai, papročiams, norui būti valstybės piliečiu ir norui būti vertinamu visuomenės nariu.

Ką tik visi giedojome: „vardan Tos“. Vardan valstybės, vardan išlikimo, vardan klestėjimo. Tenebūna tai vien žodžiai.

Tai neatidėliotini darbai mūsų kraštui. Susitelkimo linkiu mums visiems.

Prasmingų darbų pavasario sesijoje!

   Naujausi pakeitimai - 2017-03-10 10:35
   Rimas Rudaitis