Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio kalba iškilmingoje vėliavų rikiuotėje Nepriklausomybės aikštėje

2018 m. sausio 17 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. Olga Posaškova)

 

„Gerbiamieji Lietuvos žmonės, gerbiamieji savanoriai – esami ir būsimi,

šiandien savanorystė mus atvedė į šią aikštę. Prieš 27-erius metus ji atvedė į Seimo rūmus, prieš šimtą metų, ji atvedė Lietuvą į nepriklausomybę. Šiandien jūs esate tie, kurie yra pasiryžę savanoriškai priimti priesaiką Tėvynei, tarti „Tėvynės labui!“ ir prisiekti ginti ją visais reikalingais atvejais.

Žmonės, kurie prisiekė dorai ir garbingai ginti atkurtą Lietuvos nepriklausomybę, buvo gyvas įrodymas, kad Lietuva nebepasiduos, kad lietuviai yra pasiryžę viskam Laisvės ir Nepriklausomybės vardan. Savanoriškos tarnystės misija yra artima ir šiandien. Jūsų laikas ir jėgos, kurias skiriate mūsų visuomenės saugumui, yra kilni dovana. Tai nesavanaudiškumo pavyzdys, kuris parodo, kaip nuožmumas ir bebaimiškumas yra būtini ir reikalingi kovoje už Laisvę. Jūsų apsisprendimas tapti kariais įkvepia aplinkinius imtis didesnių ir kilnesnių darbų, nes pasiryžimas iššūkiams visada veda sunkiu, bet teisingu keliu. Kuo didesni iššūkiai, tuo labiau džiugina rezultatas. Linkiu Jums iššūkių, kuriais galėtumėte didžiuotis, ir dėkoju už stiprybę, kurią jūs rodote jaunajai kartai.

Ačiū.“

   Naujausi pakeitimai - 2018-01-18 12:10
   Monika Kutkaitytė