Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario L. Kasčiūno pranešimas. Seimo narys naująjį Seimą ragina nekeisti pozicijos dėl sankcijų Rusijai

2016 m. lapkričio 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Laurynas Kasčiūnas įregistravo rezoliucijos projektą „Dėl situacijos Ukrainoje ir sankcijų Rusijai“, kuriuo ragina Europos Sąjungos valstybes nares pratęsti sankcijas Rusijos Federacijai tol, kol nebus visiškai įgyvendinti Minsko susitarimai, ir pabrėžia, kad esminė sąlyga atkurti taiką ir stabilumą rytinėje Ukrainos dalyje yra užtikrinti realias paliaubas ir nevalstybinių pajėgų išvedimą iš Ukrainos teritorijos.

„Naująjį Seimą noriu paraginti užtikrinti užsienio politikos tęstinumą ir nekeisti kurso dėl sankcijų Rusijai. Privalome atsižvelgti į geopolitinę situaciją, todėl santykiuose su šia kaimynine valstybe blaškytis neturime teisės“, –  pažymi L. Kasčiūnas.

Rezoliucijos projekte pabrėžiama, kad Rusijos Federacija iki šiol nėra įgyvendinusi Minsko susitarimų, o tebetęsdama karinės galios demonstravimą kelia grėsmę visos Europos saugumui. Todėl TS-LKD kviečia ES kaip galima greičiau suteikti bevizį režimą Ukrainai ir Gruzijai bei skatina Ukrainą ryžtingai kovoti su korupcija, tęsti demokratijos plėtros, teisinės valstybės kūrimo ir kitas šalies modernizavimui būtinas reformas.

„Remdami Ukrainos siekį stiprinti politinę asociaciją ir ekonominę integraciją su Europos Sąjunga bei ilgalaikėje perspektyvoje siekti narystės Sąjungoje manome, jog šiuo metu nederėtų švelninti ar panaikinti sankcijų Rusijai, o sprendimas sankcijas švelninti ar panaikinti paskatintų agresyvią Rusijos politiką ir padidintų grėsmę Ukrainos, Lietuvos ir visos Europos saugumui”, – teigia vienas iš rezoliucijos projekto autorių L. Kasčiūnas.

Primename, kad gruodžio 15–16 d. vyksiančioje Europos Vadovų Taryboje bus keliamas sankcijų Rusijai paręsimo klausimas.

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Laurynas Kasčiūnas

El. p. [email protected]