Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

TS-LKD frakcijos seniūno Gabrieliaus Lansbergio pranešimas: frakcija pritars racionaliems valdančiųjų siūlymams dėl parlamentinei veiklai skirtų lėšų, taip pat ir transportui, naudojimo

2016 m. lapkričio 16 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija, atsižvelgdama į valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos iniciatyvą dėl transporto naudojimo tvarkos, pritaria siekiui parlamentines lėšas naudoti tik Seimo nario veiklai vykdyti ir kuo racionaliau. TS-LKD atstovė Seimo valdyboje palaikė šią iniciatyvą. TS-LKD frakcija taip pat yra pasirengusi teikti tolesnius pasiūlymus, kaip galima mažinti valdymo išlaidas.

„Siekiams didinti parlamentinių lėšų panaudojimo skaidrumą ir efektyvumą pritariame. Manome, kad reikėtų nesustoti tik ties Seimo institucija, o kompleksiškai įvertinti ir efektyvinti Vyriausybės, savivaldybių bei kitų valstybės institucijų tarnybinio transporto ir reprezentacinių lėšų naudojimą. Šioje srityje yra tikrai daug erdvės efektyvumui ir skaidrumui didinti. Konkretūs būdai, kaip tai padaryti, turėtų būti pasiūlyti atsižvelgiant į gerąją kitų šalių parlamentų patirtį. Geriausia, kad konkrečius reformos žingsnius pasiūlytų ne patys politikai, o ekspertai“, – teigia TS-LKD pirmininkas, Seimo TS-LKD frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis.

 

Seimo TS–LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 2396514

[email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2016-11-16 12:04
   Eglė Saulė Trembo