Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas V. Pranckietis pareiškė užuojautą dėl Nepriklausomybės Akto signatarės Nijolės Ambrazaitytės mirties

2016 m. lapkričio 28 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis Seimo ir savo vardu reiškia nuoširdžią užuojautą dėl Nepriklausomybės Akto signatarės, dainininkės Nijolės Ambrazaitytės mirties Velionės šeimai, draugams ir visai Lietuvos kultūros bendruomenei.

„Lietuva neteko taurios ir šviesios asmenybės, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo deputatės, balsavusios už Laisvą ir Nepriklausomą Lietuvą. Tikiu, kad mūsų valstybės piliečiai visuomet prisimins Nijolę Ambrazaitytę kaip Lietuvos patriotę, aktyviai prisidėjusią prie Sąjūdžio veiklos ir Nepriklausomybės siekio, kaip žmogų, nepalaužtą patirtos tremties ir nepaprastu kūrybiškumu palikusį savo antspaudą Lietuvos kultūros istorijoje“, – sako Seimo vadovas.

Netekties valandą Seimo Pirmininkas artimiesiems linki stiprybės ir dvasios paguodos.

 

Nijolė Ambrazaitytė 1990–1992 m. buvo Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo deputatė. Aukščiausiojoje Taryboje dirbo Savivaldybių ir Gamtos apsaugos komisijose, priklausė Sąjūdžio santaros frakcijai.

1992–1996 m. ir 1996–2000 m. kadencijų Lietuvos Respublikos Seimo narė. Dirbo Lietuvos Respublikos Seimo Gamtos apsaugos ir Aplinkos apsaugos komitetuose. Priklausė Tėvynės sąjungos-Lietuvos konservatorių frakcijai.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyresnysis specialistas

Rimas Rudaitis

Tel. (8 5)  239 6132, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2016-11-28 11:17
   Rimas Rudaitis