Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas V. Pranckietis pareiškė užuojautą dėl kompozitoriaus prof. Juliaus Andrejevo mirties

2016 m. lapkričio 29 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis Seimo ir savo vardu reiškia nuoširdžią užuojautą dėl kompozitoriaus, pianisto, pedagogo prof. Juliaus Andrejevo mirties artimiesiems ir kolegoms.

„Netekome talentingos, kūrybiškos ir Lietuvos vardą pasaulyje garsinusios asmenybės. Prof. Juliaus Andrejevas į Lietuvos istoriją įeis ne tik kaip profesionalus savo srities specialistas – kompozitorius ir pedagogas, bet ir nuoširdžiai savo kraštą mylėjęs patriotas, aktyviai prisidėjęs prie Sąjūdžio veiklos. Telydi šviesų prof. Juliaus Andrejevo vardą amžina pagarba“, – sako Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis.

Netekties valandą parlamento vadovas artimiesiems linki stiprybės ir dvasios paguodos.

 

Prof. Julius Andrejevas buvo Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Seimo nariu. 2000 m. apdovanotas Lietuvos Nepriklausomybės medaliu, 2012 m. – ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Ryšių su visuomene skyriaus vyriausiasis specialistas

Nerijus Vėta

Tel. (8 5)  239 6208, el. p. [email protected]