Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Ž. Pavilionio pranešimas: „Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė susirinko į pirmąjį posėdį“

2016 m. lapkričio 30 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Lapkričio 30 d. įvyko pirmasis naujosios kadencijos Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupės posėdis.  Posėdžio metu grupės narius pasveikino Gruzijos Respublikos ambasadorė Lietuvoje J.E. Khatuna Salukvadzė.

Posėdyje buvo aptarta padėtis Gruzijoje po parlamento rinkimų, Rytų partnerystės klausimai bei tolesnės Lietuvos ir Gruzijos parlamentų bendradarbiavimo perspektyvos. Grupės nariai vieningai sutarė, kad panašios konsultacijos tarp Seimo ir Gruzijos atstovų privalo vykti bent kartą per mėnesį.

Pasak grupės pirmininko, Seimo nario Žygimanto Pavilionio, šiuo metu Rytų partnerystės problematika  Europoje yra beveik pamiršta, dėl to Seimo nariai ir diplomatai privalo stengtis aktyviai kreipti Vakarų politikų sprendimus Rytų Europos regionui naudinga linkme.

„Rytų partnerystės sėkmė, Gruzijos sėkmė Kaukaze reikš ir mūsų sėkmę. Lietuva privalo dalintis savo reformų patirtimi, o mūsų parlamentarai aktyviai plėsti tarpparlamentinius ryšius su svarbiausiomis Vakarų sostinėmis ir stengtis padėti mūsų diplomatams pasiekti visam Rytų Europos regionui naudingus sprendimus“, – teigė Ž. Pavilionis.

Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė buvo atkurta šių metų lapkričio mėnesį. Šiuo metu grupei priklauso 49 Seimo nariai.

 

Kontaktams:

Žygimantas Pavilionis

Seimo Užsienio reikalų komiteto narys

Tel. (8 5) 239 6733, el. p. [email protected]