Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narys A. Anušauskas: Nelygybei dėl neįgalumo įstatymuose neturėtų būti vietos

2016 m. gruodžio 1 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Šiandien Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Arvydas Anušauskas Seimui pristatė Valstybinių pensijų įstatymo pakeitimo projektą, kuriuo siūloma parolimpinių žaidynių čempionams mokėti pirmojo laipsnio valstybines pensijas. Šiuo metu galiojančiame Valstybinių pensijų įstatyme nurodyta, kad parolimpinių bei kurčiųjų žaidynių čempionai turi teisę gauti tik antrojo laipsnio valstybinę pensiją.

Įstatymo pataisų parengimą paskatino viešojoje erdvėje vis dažniau kylančios diskusijos dėl didelės disproporcijos tarp olimpiečių ir parolimpiečių premijų.

Pasak Seimo nario A. Anušausko, „prieš pusantrų metų šio projekto valdantieji net neleido pateikti, motyvuodami tuo, kad greitai pataisys valstybinių pensijų sistemą ir šios nelygybės nebus. Deja, nieko nebuvo pakeista. O parolimpinių žaidynių dalyvių pasiekimai yra ne mažiau svarbūs. Įstatymuose neturi būti net teorinių prielaidų tokiai nelygybei“.

Seimas po pateikimo įstatymo projektui pritarė.

 

Kontaktams:

Seimo narys Arvydas Anušauskas

Mob. 8 698 42 263, el. p. [email protected]