Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas sveikina Suomiją Nerpiklausomybės dienos proga

2016 m. gruodžio 6 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis pasveikino Suomiją Nepriklausomybės dienos proga. Laiške Suomijos Eduskuntos Pirmininkei Marijai Lohelai (Maria Lohela) Seimo Pirmininkas palinkėjo tautos vienybės ir gerovės. Seimo vadovas taip pat informavo Suomijos Eduskuntos Pirmininkę apie lapkričio 24 d. Lietuvos parlamente sudarytą Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis – Suomijos Respublika, Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Švedijos Karalyste – grupę.

„Tikiu, kad dvišalis bendradarbiavimas tarpparlamentinių ryšių grupių lygmeniu yra puiki galimybė plėtoti glaudesnį ir konstruktyvesnį mūsų šalių dialogą“, – laiške rašė Seimo Pirmininkas.

Suomija Nepriklausomybės dieną švenčia nuo 1917 m.

 

Justina Jurevičiūtė

Seimo Pirmininko patarėja

Tel. (8 5) 239 6002, mob. 8 698 42650

El. p. [email protected]