Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas reiškia užuojautą dėl ilgamečio Seimo nario J. G. Mincevičiaus netekties

2016 m. gruodžio 8 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis Seimo ir savo vardu reiškia nuoširdžią užuojautą šeimai, artimiesiems, draugams ir bendražygiams  dėl politinio bei visuomenės veikėjo, dirigento, mokslų daktaro, teologo Jano Gabrielio Mincevičiaus mirties.

„Telydi šviesų atminimą pagarba ir šilti prisiminimai ilgamečio Seimo nario Jano Gabrielio Mincevičiaus nuveiktiems darbams. Nuoširdžiai užjaučiu šeimą ir visus jį pažinojusius“, – sako Seimo Pirmininkas.

 

Parlamente dirbęs 1992–1996, 1996–2000, 2000–2004 metais, Janas Gabrielis Mincevičius  mirė trečiadienį.  Seime jis dirbo tris kadencijas, atstovavo Lietuvos lenkų rinkimų akcijai. Politikas buvo aktyvus visuomenės veikėjas – 1980 metais J. G .Mincevičius įkūrė lenkų liaudės dainų ir šokių kolektyvą „Wileńszczyzna“, vadovavo Nemenčinės kultūros namams. J. G. Mincevičius gimė 1938 metais Sužionyse, Vilniaus rajone. Daug metų dirbo mokytoju Nemenčinės mokykloje. 2007-aisiais J. G. Mincevičius tapo Vilniaus rajono tarybos nariu, buvo išrinktas vicemeru, šias pareigas ėjo iki 2014 metų. 2015-aisiais per eilinius savivaldos rinkimus vėl buvo išrinktas į Vilniaus rajono tarybą.

 

Parengė:

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Dalia Vencevičienė

Tel. (8 5) 239 6016, el. p. [email protected]