Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Antikorupcijos komisijos nario K. Pūko pranešimas: „Dėl informacijos nepateikimo apie elektros kabelio tiesimo darbus Kaune, Vytauto prospekte“

2016 m. gruodžio 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Antikorupcijos komisijos narys Kęstutis Pūkas 2016 metų gruodžio 13 d. Kauno miesto savivaldybės merui Visvaldui Matijošaičiui pateikė pakartotinį paklausimą dėl informacijos gavimo iš Kauno miesto savivaldybės apie dar 2010 m. inicijuotos 110 kV požeminių kabelių linijos „Nemunas–Murava“ statybos darbų užbaigimą.

„Pakartotinai prašau pateikti išsamią informaciją, susijusią su elektros kabelio tiesimu Vytauto prospektu, nes savivaldybė pradėjo vykdyti Vytauto prospekto remontą, o informacijos apie tai, kad elektros kabelio tiesimo darbai jame yra atlikti, nėra, nors leidimą elektros kabelio tiesimo darbų vykdyti išdavė Kauno miesto savivaldybė“, – rašo K. Pūkas.

Šių metų rugsėjo mėn. 24 d. šiuo klausimu buvo kreiptasi į Kauno miesto savivaldybę ir mero Visvaldo Matijošaičio buvo prašoma informuoti, kokių veiksmų ėmėsi Kauno miesto savivaldybė užtikrinant, kad paklojus naują asfalto dangą Vytauto prospekte, nereikėtų jos vėl ardyti tam, kad būtų sujungtas elektros kabelis, nes galimai neatlikti kabelio tiesimo darbai nuo Kęstučio g., per Vytauto pr., Laisvės al. ir Vytauto parką iki Sporto halės, tačiau informacija nepateikta.

Elektros kabelio tiesimo projekte „Nemunas–Murava“ numatyta, kad kabelis tiesiamas nuo Nemuno salos, per Kęstučio g., Vytauto pr., Laisvės al. dalį, Vytauto parką iki Sporto halės, per Ąžuolyną iki Radvilėnų g. ir toliau iki Muravos.

Pažymėtina, kad viešoje erdvėje buvo plačiai aprašyti kabelio tiesimo darbai, ypač Ąžuolyne, kai šimtamečiai ąžuolai buvo negailestingai sužaloti, tačiau informacijos apie kabelio tiesimo darbus Vytauto pr., Laisvės al. dalyje, Vytauto parke iki Sporto halės iki šiol nėra.

„Tai, kad Kauno miesto savivaldybė, išdavusi leidimą elektros kabelio tiesimo darbams, tarp jų – ir per Vytauto pr., dabar vykdo Vytauto pr. remonto darbus, žinodama, kad jame galimai nebuvo atlikti minimi darbai, sukėlė daug klausimų, į kuriuos vienaip ar kitaip teks atsakyti“, – svarsto Seimo narys.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Kęstutis Pūkas

Tel. (8 5)  239 6670,  el.p. [email protected]