Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas V. Pranckietis: „Lietuvos valstybės simboliams – piliakalniams – bus skiriamas ypatingas dėmesys“

2016 m. gruodžio 21 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. Olga Posaškova) 

 

Trečiadienį  Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiko su Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos direktoriumi dr. Vaidotu Lygiu bei docentu dr. Albinu Tebėra. Su specialistais Pirmininkas kalbėjo apie šalies piliakalnių būklę, aptarė Gedimino kalno problemas.

Seimas, atsižvelgdamas į tai, kad piliakalniai, prie jų esančios gyvenvietės, šventvietės, kapinynai, pilkapiai, senieji keliai yra lietuvių tautos tapatumą stiprinančios vertybės ir į tai, kad daugelio jų reikšmė iki šiol neįsisąmoninta, o apsauga nepakankama, dar birželio mėnesį nutarė 2017-uosius paskelbti Piliakalnių metais.

„Specialistai neatlygintinai siūlo savo paslaugas sprendžiant Gedimino kalno ir kitų šalies piliakalnių problemas. Jie prisijungtų prie piliakalnių tvarkymo darbų užtikrinant jų stabilumą ir apsaugą“, – sako V. Pranckietis  ir teigia, kad dr. A. Tebėra  (nuotr. – kairėje) tampa visuomeniniu Seimo Pirmininko patarėju ir papildys visuomeninių patarėjų kolegiją. Dr. A. Tebėra konsultuos miškų, aplinkos inžinerijos ir aukštojo mokslo klausimais.

 

 

Informaciją parengė:

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Dalia Vencevičienė

Tel.: (8 5) 239 6016, mob. mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]