Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narys A. Ažubalis užsienio reikalų ministro prašo pagrįsti politinio pasitikėjimo darbuotojų paskyrimus į diplomatinę tarnybą

2016 m. gruodžio 21 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Audronius Ažubalis, atkreipdamas dėmesį į žiniasklaidoje pasirodžiusias žinias, kad užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius įdarbino gausų politinio pasitikėjimo pareigūnų skaičių į diplomatinę tarnybą, prašo pateikti informaciją, įrodančią tinkamą jų kvalifikaciją.

Parlamentaras remiasi gruodžio 16 d. naujienų agentūros BNS informacija, kad per visą XVI Vyriausybės darbo laikotarpį į nuolatinę diplomatinę tarnybą įdarbinta net dvylika žmonių, su kuriais prieš tai buvo sudarytos laikinosios darbo sutartys.

Kreipimesi pažymima, kad karjeros diplomatams patekti į diplomatinę tarnybą prireikia įveikti sudėtingą, ne vienos dienos trukmės konkursą, todėl tokie ministro politiniai paskyrimai nėra sąžiningi pastarųjų atžvilgiu.

„Siekdamas išsklaidyti abejones, prašau suteikti informaciją apie Jūsų vadovavimo Užsienio reikalų ministerijai laikotarpiu į nuolatinę diplomatinę tarnybą visų priimtų pareigūnų kvalifikaciją, t.y. pateikti jų gyvenimo aprašymus bei ministerijos Atestacinės komisijos sprendimų protokolus“, – užsienio reikalų ministro prašo parlamentaras.

 

Kontaktams:

Seimo TS-LKD frakcijos narys

Audronius Ažubalis

Tel. (85) 239 6321