Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario A. Anušausko pranešimas. Seimo Etikos ir procedūrų komisijos prašoma spręsti dėl R. Žemaitaičio įstatymų pažeidimų

2016 m. gruodžio 22 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Arvydas Anušauskas kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją dėl viešai pasirodžiusios informacijos apie Seimo „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos nario Remigijaus Žemaitaičio žemės sklypą Laurų gatvėje, ant Neries upės kranto, kurio pirkimo ir pardavimo sandorio Seimo narys nedeklaravo, nors privalėjo tai padaryti. Pasak informacijos žiniasklaidoje, jokių duomenų apie sandorį parlamentaras neteikė nei Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai, nei Vyriausiajai rinkimų komisijai.

Todėl Seimo narys A. Anušauskas Etikos ir procedūrų komisijos prašo ištirti, kokiomis aplinkybėmis buvo sudarytas minėto žemės sklypo pirkimo pardavimo sandoris ir ar Seimo narys nepažeidė Lietuvos Respublikos įstatymų: Seimo statuto, Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo ir Seimo rinkimų įstatymo nuostatų dėl privačių interesų deklaravimo.

Kreipimasis pridedamas.

 

Kontaktams:

Seimo TS-LKD frakcijos narys

Arvydas Anušauskas

Tel. (8 5) 239 6652

El. p. Arvydas.Anuš[email protected]