Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Mykolo Majausko pranešimas: „M. Majauskas reikalauja aiškumo dėl padėties Valstybinėje mokesčių inspekcijoje“

2017 m. sausio 5 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos (TS-LKD) narys, Biudžeto ir finansų komiteto narys Mykolas Majauskas kreipėsi į Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininką Stasį Jakeliūną, kviesdamas sušaukti neeilinį komiteto posėdį, kuriame finansų ministras Vilius Šapoka, ministerijai atskaitingos Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI), Viešųjų pirkimų tarnybos, Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) atstovai pateiktų informaciją ir atsakytų į klausimus dėl VMI viršininko Dainoro Bradausko galimo korupcinio pobūdžio tarnybinio nusižengimo.

„Viešumoje pasirodžius rezonansinei informacijai, kad STT įtaria VMI vadovą D. Bradauską galimais korupciniais nusižengimais, iš atsakingų institucijų norime išgirsti aiškius, vienareikšmiškus ir visuomenei suprantamus atsakymus. Valstybės institucijų atsitvėrimas tylos siena nekuria pasitikėjimo“, – sako kreipimosi autorius M. Majauskas.

Priminsime, kad trečiadienį STT pranešė apie galimai korupcinę VMI vadovo D. Bradausko veiklą, Finansų ministerija pradėjo tarnybinio nusižengimo tyrimą. D. Bradauskas laikinai nušalintas nuo pareigų.

 

Kontaktams:

Mykolas Majauskas

Seimo TS-LKD frakcijos narys

Tel. nr.: (8612) 90001

El.p.: [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-01-05 11:31
   Eglė Saulė Trembo