Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Gabrieliaus Landsbergio pranešimas: „Būtinas VMI sprendimų, susijusių su „Vilniaus prekybos“ ir „MG Baltic“ grupėmis, auditas ir išsamus tyrimas

2017 m. sausio 9 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis, reaguodamas į paskelbtą informaciją dėl galimų įtarimų Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vadovui Dainorui Bradauskui, kreipiasi į Finansų ministeriją ir Valstybinę mokesčių inspekciją, reikalaudamas, kad būtų atliktas pastarųjų metų VMI sprendimų, susijusių su „Vilniaus prekybos“ ir „MG Baltic“ grupėmis išsamus tyrimas ir auditas.

„Paskelbta informacija šokiruoja dėl galimos aukščiausio lygio korupcijos. Tokie įtarimai VMI vadovui pakerta pasitikėjimą visa valstybe bei piliečių lygybe prieš įstatymą, pareiga sąžiningai mokėti mokesčius. Reikalausime, kad būtų atliktas pastarųjų metų VMI veiklos ir sprendimų, susijusių su vienomis didžiausių verslo grupių – „Vilniaus Prekybos“ ir „MG Baltic“, išsamus tyrimas ir auditas. Jei to neatliks VMI ir Finansų ministerija, reikalausime parlamentinio tyrimo“, – teigė G. Landsbergis.

 

Hermantė Brandišauskaitė

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5)  239 6514, mob.8 635 81 440

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-01-09 11:36
   Eglė Saulė Trembo