Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Andriaus Kubiliaus pranešimas: „Seimą primygtinai raginame nepažeidinėti Statuto“

2017 m. sausio 16 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Andrius Kubilius kreipėsi į Seimo Pirmininką Viktorą Pranckietį, ragindamas kuo skubiau, į sausio 17 d. Seimo posėdžių darbotvarkę įtraukti nutarimą „Dėl Etikos ir procedūrų komisijos išvados pripažinimo neatitinkančia Seimo statuto reikalavimų“ (projektas Nr. XIIIP-310).

Svarstant 2017 metų valstybės ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo projektą nesilaikyta Seimo Statuto procedūrų.

„Mano nuomone, Seimo Statuto procedūrų pažeidimai šiame Seime jau darosi sisteminiai, tai tampa naujojo Seimo tradicija. Net ir smulkių procedūrų nesilaikymas veda prie didelių klaidų, todėl reikalaujame principingai laikytis Seimo Statuto nuostatų, – sako A. Kubilius. – Tenka tik apgailestauti, kad šiame Seime, kaip ir praėjusios kadencijos, matome tas pačias klaidas, nes valdantiesiems turint daugumą Seimo Etikos ir procedūrų komisijoje ši nesugeba atlikti savo vaidmens – stabdyti šiurkščius Seimo Statuto pažeidimus“.

Todėl Seime siūloma svarstyti ne tik konkretų procedūrų pažeidimą, bet ir Seimo vardu išreikšti bendrą valią, kad tokie pažeidimai ateityje nesikartotų.

 

Seimo TS–LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 2396514

tsfrakcija@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2017-01-16 10:46
   Eglė Saulė Trembo