Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: Lietuva turi ruošti specialistus Lietuvai

2017 m. sausio 18 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Trečiadienį Kaune prasidėjusioje Aukštųjų mokyklų mugėje Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis pabrėžė aiškios valstybės aukštojo mokslo strategijos poreikį.

„Lietuvoje žmonių sumažėjo gerokai ir prie ko privedė mus pastarojo dešimtmečio likimas –aukštosios mokyklos tapo pardavėjais, turi rūpintis, kaip išgyventi. Todėl turime galvoti apie mūsų aukštųjų mokyklų strategiją ateityje, kad tai atitiktų valstybės interesus, kad nereikėtų išsilavinusius žmones siųsi uždarbiausi į užsienį, kad jie rastų savo prasmę čia“, – trečiadienį vykusiame mugės atidaryme kalbėjo Seimo Pirmininkas.

Mugės atidarymo diskusijoje V. Pranckietis taip pat kėlė aukštųjų mokyklų kokybės svarbos klausimą, akcentavo asmenybių ugdymo ciklo būtinumą.

Parlamento vadovas teigia, kad Lietuvoje aukštasis mokslas turi būti nemokamas.

Kauno „Žalgirio“ arenoje trečiadienį vykstančioje Aukštųjų mokyklų mugėje prisistato 37 universitetai, akademijos, kolegijos.

Mugę organizuoja Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO), ji skelbia, kad mugėje laukiamas kiekvienas, siekiantis sužinoti aukštojo mokslo Lietuvoje naujienas ir atsakyti į klausimą – ką ir kur studijuoti.

 

Informaciją parengė

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-01-18 12:47
   Eglė Saulė Trembo