Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės Aušros Maldeikienės pranešimas: „Dėl Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkės pateiktos klaidinančios informacijos“

2017 m. vasario 20 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Šeštadienio, vasario 18 dienos, dienraščio „Lietuvos rytas“ straipsnyje pateikta informacija, kurioje, remiamasi Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkės Ritos Tamašunienės teiginiu, kad aš esu įspėta, jog netinkamai kalbu apie kolegas Seime.  Informuoju, kad iš šios komisijos nesu gavusi jokio įspėjimo nei raštu, nei žodžiu.

Priešingai, Etikos ir procedūrų komisijos patarėja Rita Misiūnienė informavo mane, kad klausimas apie mano elgesį vasario 15 d. Seimo Etikos ir procedūrų komisijos posėdyje nebuvo svarstytas. Tai reiškia, kad Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkė Rita Tamašunienė melagingai informavo žiniasklaidą apie tai, kad šiame Komisijos posėdyje man paskirtas įspėjimas.

 

Daugiau informacijos:

Laurynas Šedvydis

Seimo narės Aušros Maldeikienės sekretorius-padėjėjas

   Naujausi pakeitimai - 2017-02-20 14:35
   Eglė Saulė Trembo