Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Gabrieliaus Landsbergio pranešimas: „G. Landsbergis ragina Vyriausybę pasiūlyti nemokamą reabilitaciją žinomam Kremliaus kritikui“

2017 m. vasario 24 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas, Seimo narys Gabrielius Landsbergis ragina Lietuvos Respublikos Vyriausybę oficialiai pakviesti į Lietuvą gydytis pakartotinai Rusijoje apnuodytą Vladimirą Kara-Murzą, žinomą žurnalistą ir ilgametį Vladimiro Putino kritiką. 2017 m. vasario 2 d. V. Kara-Murza pateko į ligoninę dėl stipraus apsinuodijimo į organizmą patekus nenustatytai medžiagai.

„Kviečiu Vyriausybę pasiūlyti V. Kara-Murzai atvykti į Lietuvą reabilitacijai ir skirti tam reikalingų lėšų. Būti V. Putino režimo kritiku reikia begalinės drąsos ir ryžto, tvirtų vertybių. V. Kara-Murza, nepaisydamas to, kad jau buvo bandyta jį nunuodyti Rusijoje, nepabijojo grįžti į Tėvynę pratęsti darbus. Skirdama apčiuopiamą pagalbą, Lietuva tuo pačiu pademonstruotų nuoseklią ir tvirtą paramą demokratinei Rusijai“, – pabrėžia G. Landsbergis.

Trisdešimt penkerių V. Kara-Murza yra žinomas demokratinės opozicijos veikėjas, 2012 metais aktyviai raginęs priimti „Magnitskio“ įstatymą JAV, pastaruoju metu bendradarbiavęs su M. Chodorkovskio įsteigtu fondu „Atvira Rusija“, dirbo su jaunais demokratinės opozicijos atstovais. 2015 m. jau buvo patekęs į ligoninę kritinės būklės dėl ūmaus apsinuodijimo sukelto organų nepakankamumo, neilgai trukus po jo bendražygio Boriso Nemtsovo žmogžudystės netoli Kremliaus rūmų.

„Sužinojęs, kad Vladimiras vėl atsidūrė ligoninėje kritinės būsenos, nuogąstavau, kad antras kartas nuo pastarojo apnuodijimo paveiktam organizmui gali būti fatališkas. Nepaprastai džiaugiuosi, kad Vladimiras atsigavo ir pakviečiau jį atvykti į Lietuvą. Kremliui nebus lengva užgniaužti laisvą tautiečių žodį, o mūsų pareiga – suteikti visokeriopą pagalbą nuo režimo nukentėjusiems žmonėms“, – pažymi TS-LKD pirmininkas G. Landsbergis.

 

Seimo TS–LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 2396514

tsfrakcija@lrs.lt

 

   Naujausi pakeitimai - 2017-02-24 13:28
   Eglė Saulė Trembo