Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Mykolo Majausko pranešimas: „Atsakomybės vakuumas yra esminė priežastis, kodėl vis dar nepavyksta išgelbėti vaikų“

2017 m. kovo 1 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Savižudybių ir smurto prevencijos komisija trečiadienį aiškinosi, ką savo darbe po vaiko mirtimi pasibaigusio smurto protrūkio Kėdainiuose pakeitė atsakingos institucijos. 

Pristatyti tyrimų išvadas ir atsakyti į komisijos narių klausimus buvo pakviesti generalinis prokuroras Evaldas Pašilis, policijos generalinis komisaras Linas Pernavas, socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė, Kauno apygardos vyriausiasis prokuroras Darius Valkavičius, Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius.

„Po Kėdainių nelaimės praėjo mėnuo, tragedijos kartojasi. Tuo tarpu prokuratūra savo klaidų nemato, tarnybinio patikrinimo išvadų vis dar nėra, o generalinis prokuroras pasirodyti ir atsakyti į klausimus nė nesiteikia, – pabrėžė komisijos pirmininkas Mykolas Majauskas. –  Toks požiūris ir atsakomybės kratymasis – viena iš priežasčių, kodėl šiandien vaikų teisių apsauga yra apgailėtinos būklės“.

Parlamentaras kelia klausimą, ar ne metas pradėti reikalauti asmeninės atsakingų institucijų vadovų atsakomybės.

„Gal tada jie supras, kad pokyčių esame pasirengę imtis ryžtingai“, – teigia Seimo Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos pirmininkas M. Majauskas.

 

Kontaktams:

Mykolas Majauskas

Seimo TS-LKD frakcijos narys

Tel. nr.: (8612) 90001

El.p.: [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-03-01 15:59
   Eglė Saulė Trembo