Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo TS-LKD frakcijos narės R. Morkūnaitės-Mikulėnienės pranešimas: „Prašoma suteikti informacijos apie Generalinės prokuratūros vykdomą LNOBT vadovo veiklos tyrimą“

2017 m. kovo 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl ikiteisminio tyrimo dėl Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) generalinio direktoriaus veiklos.

Kreipimesi teiraujamasi informacijos apie Generalinės prokuratūros vykdomą atnaujintą tyrimą dėl galimo pinigų iššvaistymo rekonstruojant LNOBT sceną ir prašoma suteikti informaciją apie jį, kiek leidžia tyrimo aplinkybės.

„Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson teigė, jog kol kas negalima nieko imtis dėl LNOBT vadovo G. Kėvišo, nes dar nebaigtas Generalinės prokuratūros tyrimas ir nėra galutinio sprendimo. Kreipiuosi į Generalinę prokuratūrą teiraudamasi apie tyrimo eigą tiek, kiek leidžia tyrimo aplinkybės“, – komentavo R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Primename, jog 2015 m. atnaujintas Generalinės prokuratūros tyrimas, ar rekonstruojant LNOBT sceną nebuvo iššvaistyti pinigai, tebevykdomas iki dabar. Pagal projektą „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ LNOBT rekonstrukcijai buvo skirti 80 mln. litų, panaudota beveik pusė šios sumos. Generalinė prokuratūra ne vienerius metus vykdė turto iššvaistymo, rekonstruojant teatro sceną, tyrimą, o Valstybės kontrolė buvo nustačiusi, kad rekonstruojant teatrą ne kartą pažeistas Viešųjų pirkimų įstatymas – už scenos įrangą mokėta brangiau, papildomai pirkta darbų ir įrangos už 13 mln. litų (4 mln. eurų). Dėl šios priežasties G. Kėvišas buvo gavęs drausminę nuobaudą – papeikimą.

 

Kreipimasis

 

Kontaktams:

Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

Tel. (8 5) 239 6657

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-03-15 12:12
   Rimas Rudaitis