Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: „VTEK laikinai vadovaus Virginijus Kanapinskas“

2017 m. kovo 15 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Šiandien Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiko su Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos nariais – Sauliumi Katuoka, Dalia Paulauskaite ir Virginijumi Kanapinsku. Susitikimo metu  aptarta VTEK veikla, komisijos darbo organizavimas ir skaidrumas. VTEK nariai parlamento vadovą informavo, kad laikinai VTEK vadovaus socialinių mokslų daktaras Virginijus Kanapinskas.

„Komisijos nariai nusprendė, kad komisijai laikinai vadovaus V. Kanapinskas. Jis ne kartą viešai yra pasisakęs apie skaidrumą komisijos veikloje, todėl linkiu tai įgyvendinti praktiškai. Sutarėme, kad komisija atsakingai ir skaidriai atliks jai skirtas užduotis, komisijos sprendimuose neliks dvigubų standartų, komisija operatyviai ir kompetentingai reaguos į pranešimus“, –  sakė Seimo Pirmininkas.

Pasak V. Pranckiečio, artimiausiu metu bus svarstoma, kokiomis teisinėmis priemonėmis užtikrinti komisijos skaidrumą. Tai aptarta ir su komisijos nariais. Pirmininko teigimu, bus rengiamos VTEK įstatymo pataisos, kurios leistų maksimaliai depolitizuoti šią instituciją, ir tai bus vykdoma nustatant griežtesnius kriterijus kandidatams į VTEK narius.

Kovo 14 d. Seimas patenkino VTEK pirmininko Romo Valentukevičiaus atsistatydinimo prašymą. Prieš tai parlamento pirmininkas buvo paraginęs jį trauktis iš pareigų.

 

 

Daugiau informacijos:

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]