Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Romoje dalyvaus neeilinėje ES parlamentų vadovų konferencijoje

2017 m. kovo 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Italijos Respublikos Deputatų Rūmų Pirmininkės Lauros Boldrini (Laura Boldrini) ir Senato Pirmininko Pietro Graso (Pietro Grasso) kvietimu Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis kovo 16–17 dienomis dalyvaus Europos Bendrijos sutarčių pasirašymo 60-mečiui skirtame minėjime Romoje, kuris bus pažymėtas neeiline ES parlamentų vadovų konferencija. Joje bus aptarti aktualiausi ES klausimai. 

„Lietuvai svarbus Europos projekto išsaugojimas ir tęstinumas. Pasisakome už stiprią ir klestinčią Europos Sąjungą, kurios raida užtikrintų visų ES šalių ir jų piliečių saugumą ir gerovę. Galime ir turime pasiekti konkrečių rezultatų ir parodyti ES solidarumą daugelyje sričių: vidaus ir išorės saugumo, išorinių sienų apsaugos, energetikos, vidaus rinkos, skaitmeninės darbotvarkės ir kitais svarbiais klausimais“, – sako Seimo Pirmininkas.

V. Pranckietis susitiks su ES parlamentų vadovais ir aptars Lietuvai bei ES svarbius klausimus, tarp jų – Astravo atominės elektrinės saugumo, besikeičiančios geopolitinės situacijos, Ukrainos, BREXIT klausimus.  

Neeilinėje ES parlamentų pirmininkų konferencijoje dalyvaus Europos Sąjungos valstybių narių parlamentų pirmininkai ir po vieną parlamento narį. Kartu su Seimo Pirmininku vyksta Seimo narys Andrius Kubilius.

 

 

Daugiau informacijos:

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]