Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisijos pirmininkas D. Gaižauskas susitiko su valstybės kontrolieriumi A. Dulkiu

2017 m. kovo 16 d. pranešimas žiniasklaidai

 

              Seimo Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisijos pirmininkas Dainius Gaižauskas susitiko su valstybės kontrolieriumi Arūnu Dulkiu.

              

               Komisijos pirmininkas D. Gaižauskas susitiko su valstybės kontrolieriumi A. Dulkiu. Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Susitikime aptartos Valstybės kontrolės įžvalgos dėl valstybės ir parlamentinės kontrolės efektyvumo gerinimo, komisijos ir Valstybės kontrolės bendradarbiavimo galimybės, aptartos naujų kontrolės instrumentų sukūrimo perspektyvos. Manoma, kad sukūrus tokius įrankius kontroliuojančių institucijų atliekama funkcija taptų daug efektyvesnė.

„Kalbame viena kalba – prioritetai, tikslai ir uždaviniai idealiai sutampa <...>“, – pasidžiaugė D. Gaižauskas.

 

Susitikimas su valstybės kontrolieriumi A. Dulkiu. Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Valstybės kontrolierius pritarė Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisijos pirmininko siūlymui ateityje glaudžiau bendradarbiauti ir kartu siekti bendrų tikslų.

 

Dainius Gaižauskas

Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisijos pirmininkas

Tel. (8 5) 239 6620