Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas dalyvaus NB8 susitikime Tbilisyje

2017 m. kovo 17 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Kovo 19 d., sekmadienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis išvyksta į Gruziją. Kovo 19–22 dienomis Tbilisyje Seimo Pirmininkas dalyvaus Šiaurės ir Baltijos šalių parlamentų primininkų susitikime (NB8). Vadovai aptars aktualius regionui ir ES klausimus, tarp kurių bus klausimai susiję su Brexit, migracija, bendromis grėsmėmis ir ES ateitimi.

NB8 parlamentų pirmininkai reguliariai susitinka nuo 1997 m.

Darbo vizito Gruzijoje metu Seimo Pirmininkas V. Pranckietis taip pat susitiks su Gruzijos Prezidentu Giorgiu Margvelašviliu ir Gruzijos Ministru Pirmininku Giorgiu Kvirikašviliu.  V.Pranckietis lankysis Europos Sąjungos stebėsenos misijos biure Goryje ir susitiks su misijos atstovais.

 

 

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-03-17 12:05
   Rimas Rudaitis