Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas V. Pranckietis reiškia užuojautą dėl 1996–2000 m. Seimo nario, VII Vyriausybės Ministro Pirmininko Lauryno Mindaugo Stankevičiaus mirties

2017 m. kovo 17 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis Seimo ir savo vardu reiškia gilią užuojautą dėl 1996–2000 m. kadencijos Seimo nario, VII Vyriausybės Ministro Pirmininko, buvusio socialinės apsaugos, valdymo reformų ir savivaldybių reikalų, sveikatos apsaugos ministro Lauryno Mindaugo Stankevičiaus mirties artimiesiems, draugams, bendražygiams ir visiems Jį pažinojusiems.

„Telydi Velionio vardą amžina pagarba ir šviesus atminimas“, – netekties valandą parlamento vadovas Velionio šeimai linki stiprybės ir dvasios paguodos.

 

Lauryno Mindaugo Stankevičiaus biografija

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Ryšių su visuomene skyriaus vyriausiasis specialistas

Nerijus Vėta

Tel. (8 5)  239 6208, el. p. [email protected]