Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Varšuvoje prasideda Lietuvos Seimo, Lenkijos Seimo bei Senato ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados narių asamblėjos VIII sesija

2017 m. kovo 27 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Pirmadienį, kovo 27 d., Varšuvoje prasideda dvi dienas truksianti Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos parlamentų narių asamblėja. Joje dalyvauja Seimo Pirmininkas, Seimo delegacijos Lietuvos Respublikos Seimo, Lenkijos Respublikos Seimo bei Senato ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados narių asamblėjoje vadovas Viktoras Pranckietis, Seimo delegacijos nariai Vida Ačienė, Andrius Kubilius, Žygimantas Pavilionis, Juozas Olekas, Jonas Jarutis, Jonas Liesys, Tomas Tomilinas, Virgilijus Poderys.

Per aštuonerius asamblėjos veiklos metus buvo siekiama įgyvendinti pirmosios asamblėjos sesijos Kijeve 2008 m. deklaracijoje užfiksuotus tikslus plėtoti bendra istorine patirtimi, kultūrine tapatybe ir europinėmis vertybėmis grindžiamus Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos geros kaimynystės santykius, įgavusius strateginės partnerystės pobūdį ir prisidedančius prie spartesnės demokratijos ir stabilumo plėtros regione.

„Asamblėjoje daug dėmesio skirsime klausimams, susijusiems su padėtimi Baltarusijoje, nes tai yra ypač aktualu Lietuvai, Lenkijai, ir Ukrainai“, – sako Seimo Pirmininkas V. Pranckietis.

Pasak V. Pranckiečio, Europos saugumas nedalomas, o jo pagrindas – geri kaimynystės santykiai, demokratijos plėtra, žmogaus teisių ir tarptautinių įsipareigojimų laikymasis.

Vizito metu numatomi Seimo Pirmininko V. Pranckiečio susitikimai su Lenkijos Respublikos Prezidentu Andžejumi Duda (Andrzej Duda), Lenkijos Respublikos Senato Pirmininku Stanislavu Karčevskiu (Stanisław Karczewski), Lenkijos Respublikos Seimo Pirmininku Mareku Kučinskiu (Marek Kuchcinski) ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininku Andrijumi Parubijumi.

 

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-03-27 09:08
   Rimas Rudaitis